Кожного року в рамках акції «За чисте довкілля», та місячника «Благоустрою території» працівники ДП «Сокирянське лісове господарство» та  члени учнівського лісництва Романковецької гімназіі ім.. К. Ф. Поповича,  поновлюють  старі  та створюють нові насадження деоративних та листяних порід дерев та кущів.

 І ця весна не стала виключенням: добавили рослин у березовій алеі створеній у минулому році, поряд  створено рекреаційну зелену зону.

Як і кожного року, саджанцями забезпечили працівники ДП «Сокирянське лісове» господарство. Пояснили як правильно посадити і допомогли провідний міжрайонний мисливствознавець М. О. Ворона.

 Благоустрій та озеленення пришкільної території не лише забезпечує сприятливі та безпечні умови для проведення спортивних занять, ігор та дозвілля, а й створює привабливий, з естетичної точки зору, вигляд шкільного подвір’я.

Гарно оформлене, оточене зеленню і доглянуте виховує у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, а також покращує настрій, піднімає життєвий тонус, позитивно впливає на здоров’я як дітей, так і дорослих.

            Озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням.