Вже не вперше ДП "Сокирянське лісове господарство"  увійшло в число номінантів рейтингу і отримало статус «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ».

Згідно результатів ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка Якості» присвоюється звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

Рейтингова програма «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ» від Національного рейтингу якості товарів та послуг  «ЗІРКА ЯКОСТІ» адресована керівнику та всьому колективу підприємства, які завдяки плідній праці та професіоналізму зробили значний вклад в розвиток економіки України. Рейтинг свідчить про інвестиційну привабливість підприємств для інвесторів і банків, інформує партнерів про стан компаній.

Метод порівняльного аналізу економічних показників затверджений Комітетом Економічного Розвитку (Committee for Economic Development) і Колегією З'їздів (The Conference Board).

Рейтинг складається на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактору в прийнятті рішення. Це єдина в Україні система - неупереджена, комплексна, об'єктивна, прозора, що визначає лідерів, які досягли переваги в бізнесі на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності.

Показник нашого підприємства є одним з кращих серед конкурентів і підтверджується належною символікою.

ДП "Сокирянське лісове господарство"  отримало Почесну нагороду «Зірка якості 2018» і Експертний висновок на підприємство з правом маркування товару або послуги.

Це результат копіткої роботи і заслужений авторитет в очах клієнтів, партнерів та конкурентів.