Реалізація лісопродукції  по ДП «Сокирянське лісове господарство» здійснюється через аукціони з продажу необробленої деревини на біржі.
Універсальна біржа надає послуги з проведення аукціонів щодо реалізації необробленої деревени у відповідності до Наказу Державного комітету лісового господарства України “Щодо вдосконалення механізмів продажу необробленої деревини”

Аукціон з продажу необробленої деревини проводяться 1 раз у квартал на базі  ТБ «Буковинська універсальна біржа», яка знаходится за адресою м.Чернівці вул. Небесної сотні, 20. Участь у торгах можуть брати суб'єкти господарської діяльності, котрі займаються переробкою деревини.

Аукціони проводяться не пізніше ніж за 20 днів до початку наступного кварталу. Пропозиції з продажу необробленої деревини подаються продавцями на біржу не пізніше ніж за 15 днів до проведення аукціонів.

На підставі отриманих від продавців пропозицій на продаж біржа формує аукціонний бюлетень, який містить відомості про обсяги необробленої деревини, що виставляються для реалізації на аукціоні, кількість та розміри лотів, якісні характеристики, початковий рівень ціни на один метр кубічний, крок аукціону, умови поставки. З метою своєчасного інформування покупців біржа не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення аукціону оприлюднює у друкованих засобах масової інформації обласного значення та загальнодержавного значення для спеціалізованого аукціону, також на власній сторінці в мережі Інтернет повідомлення про місце, дату і час проведення аукціону, відомості про обсяги запропонованої для продажу необробленої деревини, її породи, продавці, якісні характеристики, кількість та розміри лотів, початковий рівень ціни лота, крок аукціону, умови поставки, строки поставки, кінцевий термін прийняття заявок на участь в аукціоні, розмір та термін перерахунку гарантійного внеску. Ціни на аукціоні формуються вільно; нікому з учасників аукціону переваги щодо розміру ціни не надаються.