Незабаром настане літо. Хоч тепла погода не спішить нас радувати теплом, але рано чи пізно випаде нагода для сімейного відпочинку на природі, в лісі.

ДП «Сокирянське лісове господарство» подбало про те, щоб жителі нашої місцевості мали можливість гарно відпочити всією сім’єю. Адже не рідко дітки не мають бажання йти з батьками, через те,що не мають чим зайнятися в лісі. Але тепер ця проблема вирішена.

Силами лісової охорони, сезонних працівників  Іванівецького лісництва на території лісів цього лісництва в кварталі 25 створено місце відпочинку «Ластівка».

Місце оснащене трьома плетеними альтанками, де можна гарно пообідати. Адже є можливість посмажити шашлики, картоплю і інші страви на вогні, бо збудовано спеціальне місце для смаження. А ще облаштовано цілий  ігровий майданчик  для ваших дітей з різними можливостями для розваг – катання на гірці, гойдалці і колисці, пісочниця та різнокольорові олівці для спортивних ігор.

Вся територія місця відпочинку загороджена, тому батьки можуть спокійними, що діти не вибіжать на дорогу.

Звісно ж, знаючи «ментальність» наших людей, то біля місця відпочинку стоять смітники, щоб ви могли прибрати за собою і викинути сміття.

Тож ДП «Сокирянське лісове господарство» гостинно запрошує на відпочинок. Маємо великі надію і прохання до жителів щодо шанобливого ставлення до предметів та чистоти, яку ви залишаєте після себе. Цінуйте працю інших. Адже все зроблено для вас і ваших дітей!