Незабаром оселі всіх громадян нашої країни наповняться святковим настроєм, радістю та очікуванням, що Новий 2019 рік принесе нам лише добробут та гарний настрій. Ми змалечку віримо твердженню, що як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Атмосфера свята, активні приготування до зустрічі Нового року, запахи ялини та солодощів переносять нас у світ дитинства, де немає великих і малих проблем, де завжди весело.    З року в рік існує  давня традиція зустрічати новорічні свята в компанії з лісовою красунею – ялинкою. І тут виникає правомірне запитання – де взяти ялинку, цей незмінний атрибут новорічних свят, для дому.

   Даним питанням уже який рік активно займається Сокирянське лісництво ДП «Сокирянського лісгоспу».

 У передноворічний період з 2018-2019 рр. проводиться реалізація населенню новорічних красунь. На даний час вже було реалізовано близько ста новорічних ялинок, за  для створення новорічного настрою у кожній оселі. Також працівники Сокирянського лісництва активно проводять охорону хвойних насаджень від незаконного вирубування новорічних красунь.

   Звертаємо Вашу увагу на те, що законність вирубування ялинки визначатиметься по наявності причепленої спеціальної бирки. Цей  чіп буде прикріплюватися до дерева так, щоб зняти його без пошкодження було неможливо. У ньому буде міститися вся інформація про походження хвойного дерева.

     Працівники Сокирянського лісництва щиро вітають всіх із Новорічними святами. Веселих Вам  новорічних та різдвяних свят!