Робота у лісовому господарстві, є важкою та відповідальною.
Особливо це стосується тих ділянок роботи, на яких працівники лісового господарства працюють із технікою та виконують роботи з підвищеною небезпекою.
Задля безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки при проведенні лісосічних робіт, а також експлуатацію машин, механізмів, устаткування, вантажопідіймальних кранів і машин, трелювання, транспортування лісу, технічного  обслуговування машин-механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, яке перебуває на балансі підприємства.
 Згідно з діючим « Положенням про порядок проведення навчання і перевірку знань з охорони праці», з метою реалізації системи  навчання посадових осіб та  працівників з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки в разі виникнення аварій, які зайняті на роботах з підвищеною небезпекою ДП «Сокирянське лісове господарство», провело чергове навчання по 40-ка годинній програмі та перевірку знань працюючих. В комісії підприємства згідно наказу № 20 від 02.01.2019 року взяли участь представник служби соціального страхування від нещасних випадків Сокирянського району Забудько О.С. та головний  спеціаліст сектора технічної політики та використання лісових ресурсів обласного управління лісового та мисливського господарства Головатий А.І..
Згідно графіка проведення навчань працівники підприємства виявили належні навики та знання правил охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки.