ДП «Сокирянський лісгосп » приділяє особливу увагу питанням охорони праці та попередженню виробничого травматизму. Щорічно виконуються комплексні заходи щодо досягнення на підприємстві встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища.  У всіх структурних підрозділах проведено  планове курсове навчання працівників та посадових осіб лісгоспу з питань охорони праці.

 Адже у лісовому господарстві великий перелік робіт з підвищеною небезпекою, для проведення яких потрібне щорічне навчання і щорічна перевірка знань.  Електрогазозварювальні, вантажно-розвантажувальні роботи, обслуговування та ремонт елементів підвіски автомобілів, гідроманіпуляторів, обслуговування верстатів з обробки деревини і металів, лісосічні роботи, трелювання, транспортування лісу – далеко не весь перелік питань, що розглядаються на навчаннях.

 Відповідно до умов колективного договору ДП «Сокирянський лісгосп» за 3 квартала 2018 року  на виконання комплексних заходів з охорони праці було спрямовано понад 880 тисяч гривень. З них на забезпечення спецодягом, взуттям, індивідуальними засобами захисту витрачено 509 тисяч гривень. Приведено у відповідність з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці виробничі та санітарно-побутові приміщення. Працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці, надається спеціальне харчування, молоко. Проводиться обов’язковий попередній, періодичний та позаплановий медичний огляд працівників.

 Але це не повний перелік робіт для створення сприятливих умов праці. В 2018 році було зроблено ремонт контор всіх лісництв, облаштовано кімнати відпочинку, душові кімнати та кімнати для приймання їжі.

 Питання охорони праці на підприємстві завжди на першому місці, адже це стосується життя та здоров’я працівників. Саме завдяки проведенню таких заходів протягом минулого та цього року жодного нещасного випадку чи випадку травмування на виробництві зафіксовано не було. Забезпечення гідних умов роботи є основною чіткого, стабільного, ефективного функціонування підприємства.