Фазан - переселена і акліматизована до наших умов птиця, яка стала окрасою природи і популярним об'єктом полювання наших мисливців.

    Так 31.05.2019 року мисливці Сокирянської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок  за участі працівників державної лісової охорони, випустили в природу 35 фазанів, які були закуплені за кошти товариства.

       Фазанів випустили в мисливських угіддях Сокирянського району. У місцях випуску для підтримки в період адаптації цих птахів  створено та облаштовано місця підгодівлі і розкладено корма .

По статистиці, тільки 10 відсотків птиці, яку випустили в природу, стає об'єктом полювання і здобиччю мисливців. Всі інші птахи живуть і успішно розмножуються в природних умовах, також нагадуємо, що до серпня на території Сокирянського р- н. полювання заборонене, крім випадків, пов'язаних з необхідністю епізоотичного контролю, що передбачено законом України про Мисливське господарство та полювання.

Також ближче до осені ДП «Сокирянське лісове господарство» планує випустити в дику природу близько сотні молодих Фазанів які зараз знаходяться на підрощенні в спеціалізованому  фазанарії  Романківецького лісництва.