28 лютого у актовому залі державного підприємства "Сокирянське лісове господарство" відбулась звітна конференція первинної профспілкової організації лісгоспу.

Трудовий колектив запросив на це урочисте свято поважних гостей – начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сахнюка В.А., голову Чернівецької обласної організації профспілки працівників лісового господарства Барабаха В.С. та голову Сокирянської районної ради Козака В.В. Проводив збори голова первинної профспілкової організації лісгоспу Штефанко В.Л.

Для участі у конференції цехові комітети делегували своїх представників, які усі прийняли в ній участь.

Основними у порядку денному проведеної конференції були питання звітності первинної профспілкової організації лісгоспу за 2018 рік та затвердження змін до колективного договору з адміністрацією лісгоспу на 2019-2021 роки.

Директор лісгоспу Гончар В.Б., який виголосив вітальне слово та коротко зупинився на основних здобутках підприємства у 2018 році вказав, що незважаючи на серйозні виклики, які поставали перед трудовим колективом лісгоспом у минулому році, вони були успішно подолані, що дозволило завершити рік з достойними фінансовими показниками.

Начальник Чернівецького ОУЛМГ Сахнюк В.А. звернув увагу на лідерство Сокирянського лісгоспу по ряду показників серед державних лісогосподарських підприємств нашої області. Зокрема, середня заробітна плата у нашому лісгоспі на 2,5 тис. грн. вища, ніж у середньому по області. За результатами роботи у 2018 році направлено подання виконуючому обов'язки голови Чернівецької обласної державної адміністрації на відзначення колективу Сокирянського лісгоспу почесною грамотою.

З доповідями з окремих напрямків виконання умов колективного договору у минулому році виступили в.о. головного економіста Гринько Р.Д. та інженер з охорони праці Бабій І.І., які детально зупинились на виконанні адміністрацією лісгоспу своїх фінансових та матеріальних зобов'язань перед працівниками, які передбачені колективним договором. Окремо були обговорені запропоновані зміни до колективного договору.

Голова Чернівецької обласної організації профспілки працівників лісового господарства Барабах В.С. привітав колектив лісгоспу з високими досягненнями у роботі, подякував усім працівникам за їхню активність у фінансовій підтримці наших колег з Півдня та Сходу, які залишились без підтримки з боку держави, за посильний внесок у благоустрій дитячого табору «Вербиченька» та зупинився на напрямках, у яких можна покращити роботу профспілки.

Голова Сокирянської районної ради Козак В.В. привітав працівників лісгоспу із святкуванням чергової річниці створення підприємства, яка відзначалась на початку лютого, зазначив, що Сокирянський лісгосп є одним із найбільших платників податків у районі та своєю виробничою діяльністю підтримує соціальну сферу району.

Збори визнали роботу профспілкової організації лісгоспу за минулий рік задовільною та затвердили зміни до колективного договору. Насамкінець, трудовий колектив уповноважив голову первинної профспілкової організації лісгоспу Штефанка В.Л. від їхнього імені підписати зміни до колективного договору.