Соціальна сфера - це сукупність галузей національного господарства, створює соціальні блага у вигляді послуг освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, фізичної культури  і т. д. Галузі соціальної сфери набувають все більшого значення у розвитку суспільного виробництва. Вони безпосередньо впливають на рівень добробуту, якість життя населення, від галузей соціальної сфери залежить створення інтелектуального, духовного, природного багатства суспільства та виконання основних цілей соціальної ринкової економіки. У країнах з соціальною ринковою економікою в соціальну сферу щорічно спрямовуються величезні інвестиції. У ній зосереджені значні матеріальні, трудові і фінансові ресурси.

   ДП «Сокирянське лісове господарство  забезпечує  дровами  соцсфери Сокирянського та Кельменецького районів, а саме: відділи культури, відділи освіти, сільські ради, лікарні, територіальні центри соціального обслуговування та інші. З січня по вересень 2018 року  нашим підприємством було реалізовано  4552 кбм  вищенаведеним організаціям.

      Хотілося б також зазначити, що згідно розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації №704-р від 21.08.2017р.щодо забезпечення учасників антитерористичної операції  та їх сімей твердим паливом (дровами) на опалювальний період 2017-18 р.р, Сокирянське  лісове  господарства  надало 115  кубометрів дров на загальну суму 38398,50 гривень з ПДВ. Одночасно, нагадуємо, що учасники бойових дій мають подати відповідні документи в департамент соціального захисту ОДА та можуть придбати за пільговими цінами дрова обсягом 5 кубометрів твердолистяних або 6 кубометрів шпилькових та м’яколистяних порід.