З запитаннями звертатися за телефонами: (03739) 49197, 49337

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 р. № 681-р  «про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та наказу Держлісагентства України від 16.11.2018 № 968,  державним підприємством «Сокирянське лісове господарство» у період з 10 по 14 грудня 2018 року заплановані заходи з його виконання.

Передбачені розпорядженням заходи присвячені до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

План передбачає організувати і провести у всіх структурних підрозділах підприємства лекцій на тему “Права людини” з нагоди проголошення загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту.

Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Протягом 10-14 грудня 2018 року заплановано здійснення юрисконсультом підприємства  таких заходів:

1. Виступ у засобах масової інформації з питань реалізації і захисту прав людини в межах компетенції підприємства, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.

2. Проведення з працівниками структурних підрозділів підприємства, лекцій і бесід з працівниками з питань реалізації і захисту прав людини.

3. Висвітлення на офіційному сайті підприємства заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

Вищезазначені заходи будуть проведені з метою реалізації конституційних прав громадян щодо знання своїх прав та обов'язків та підвищення рівня правової інформованості населення з питань прав людини. Також надаватиметься безоплатна правова допомога з питань реалізації захисту прав людини, в  тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції.