Щорічно 28 квітня  згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006    в нашій країні  відзначається День охорони праці.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадскості на вирішення проблем охорони праці.

В  2019 році День охорони праці відбуватиметься під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

В  ДП « Сокирянське лісове господарство» приділяється особлива  увага вимогам охорони праці, виділяються значні кошти  на заходи та засоби з охорони праці, у зв’язку з чим зменшується ймовірність виникнення нещасних випадків та аварій на виробництві та профзахворювань.

З нагоди Дня охорони праці дирекція лісгоспу, служба охорони праці та керівники структурних підрозділів згідно плану заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці

проводять  роз’яснювальну роботу щодо вимог державної політики у сфері охорони праці, організовуються    конкурси на найкраще робоче місце, виробничий підрозділ, дільницю (бригаду),працівника, оцінюється  чинна систему управління охороною праці, визначають слабкі місця в її функціонуванні та сплановується   робота щодо її вдосконалення з урахуванням можливих виробничих ризиків, вивчення  правил та виконання робіт підвищеної небезпеки ,використання автотранспорту, інструментів та пристроїв.

У рамках підготовки до Дня охорони праці на підприємстві проводяться  комплексні обстеження умов праці, профілактичні роботи, спрямовані на покращення стану охорони праці й забезпечення дотримання норм безпеки праці .

24. 04. 2019 року проведена розширена нарада з керівниками структурних підрозділів, помічниками лісничих та старшими майстрами.

По закінченню термінів підготовки до проведення Дня охорони праці  забезпечення безаварійної роботи створення гідних умов праці, кращі структурні підрозділи, працівники та спеціалісти будуть нагородженні грамотами  та грошовою винагородою.

  В цьму році День охорони праці співпав з великим православним святом Великднем. Воскресінням Ісуса Христа.

Пам’ятаймо завжди: дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими та сподіватися на здорове майбутнє праці.

Хай Господь Бог береже Вас.