Його величність ліс дарує нам багато їстівних дарунків, різних ягід та грибів. Для любителів «тихого полювання» на території лісових угідь ДП «Сокирянське лісове господарство» розпочався сезон збирання грибів. Цьому сприяє погода - то спекотна, то дощова. Після теплого дощику приємно піти до лісу і назбирати грибів. На жаль, це заняття, особливо останнім часом, нерідко виявляється небезпечним для життя.

З початком кожного грибного сезону повідомлення про отруєння грибами стають звичними. Більшість отруєнь спричинені, як правило, вживанням пластинчатих отруйних грибів (бліда поганка, мухомори, несправжні опеньки, дощовики, шампіньйони), що помилково сприймаються за їстивні, та умовно-їстивних грибів (при розламуванні виділяють молочковий сік – дощовики, чорнильний гриб, сморчки та ін.) – внаслідок невмілої або неправильної кулінарної їх обробки. Проте чимало випадків отруєнь їстивними грибами, що є підставою вважати причинами отруєнь й інші фактори (місце збирання грибів, вік грибів тощо). Серед потерпілих нерідко зустрічаються завзяті та досвідчені в цій справі грибники. Швидких і достовірних способів визначити отруйність чи їстівність грибів не існує. Використання цибулі, часнику, срібних предметів не можуть визначити токсичність грибів. Тільки спеціалізовані лабораторії можуть провести дослідження грибів, або приготовлених з них блюд на наявність токсичних речовин. Крім цього, збирання грибів в лісозахисних смугах, біля автошляхів може закінчиться теж небажаними наслідками. В ці гриби потрапляють токсичні речовини вихлопних газів автотранспортних засобів та інші отруйні речовини.

Наша країна відноситься до країн, в якій вживання дикорослих грибів є традиційним, але ця традиція таїть в собі небезпеку отруєння. Найчастіше отруєння виникає внаслідок споживання блідої поганки, хоча є випадки, що пов’язані із вживанням таких видів, як рядовка тигрова, печериця жовтошкіра, строчки, гриб-парасолька цегляно-сіро-червоний, опеньок несправжній тощо.

Працівники ДП «Сокирянське лісове господарство»  нагадують землякам, що надійний спосіб уникнути отруєнь грибами – це дотримуватися певних правил:

• ніколи не збирайте грибів, яких не знаєте;

• якщо гриб викликає хоч найменший сумнів, краще не кладіть його у кошик; 

• якщо зібрали гриби і принесли їх додому, ретельно перевірте кожен гриб перед тим, як починати готувати страву або робити заготівлі;

• перед приготуванням страв з грибів їх необхідно ретельно промити, а перед сушінням обтерти вологою тканиною;

• не вживайте сирих грибів;

• перед приготуванням будь-якої страви  відваріть гриби декілька разів у підсоленій воді (бажано не менше трьох) протягом 10-15 хвилин;

• готові страви з грибів необхідно зберігати на холоді, не більше 24 годин, в емальованому посуді;

 • не давайте грибів малолітнім дітям;

 • ніколи не застосовуйте «домашні» методи визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібних ложок, вони, окрім помилок, нічого не дають. Якщо вже трапилася біда і ви почуваєтесь погано чи помітили нездорові ознаки у своїх близьких : – перш за все промийте шлунок водою з марганцем і відразу ж викликайте "швидку допомогу" – навіть незважаючи на можливе тимчасове полегшення Вашого стану негайно зверніться до найближчої лікувальної установи. Ніякого самолікування! Бо чим більше  токсинів потрапить у кров, тим важчим буде перебіг отруєння.

За перших же симптомів отруєння (нудота, біль у шлунку) слід негайно звернутися до лікаря. Грибне отруєння небезпечне тим, що досить часто закінчується летальним результатом - саме через те, що люди нехтують правилами безпеки.

Ліс завжди допоможе, якщо ми його будемо «слухати» і розуміти.