Осінній сезон лісовідновлення для спеціалістів ДП «Сокирянське лісове господарство» пройшов, як завжди, в активній копіткій праці. Молоді дубочки і береки висаджувались на Кельменеччині і Сокирянщині. Всього в ході осінньої посадки лісові культури створені на площі більше, ніж 20 га.

Як і навесні, восени до висадки дерев долучалися учні місцевих шкіл, представники органів місцевого самоврядування, ЗМІ. Так, на території Кельменецького лісництва вихованці шкільного лісництва Романковецького ліцею  спільно посадовцями і місцевими обранцями  Сокирянщини і Кельменеччини, представниками регіональних і місцевих  ЗМІ висаджували дуб звичайний, вирощений із закритою кореневою системою, на площі 1 гектар.

Всього ж  за  сприятливих осінніх погодніх умов було висаджено 107 тисяч 216 дерев у лісових масивах підприємства. Найбільше - у Ломачинецькому лісництві. Переважно  лісівники Сокирянщини висаджували дуб звичайний, втім, на території Кельменецького і Ломачинецького лісництв поряд з дубочками зростатимуть більше тисячі сіянців червонокнижного дерева – береки лікарської. А у Романковецькому лісництві віднині збільшилась кількість  швидкоростучого дерева  - горіха чорного.

Доповнення раніше посаджених ділянок було проведене на площі 43 гектари, а висаджено заново лісових насаджень на ділянках загальною площею  у 20 гектарів.

Для забезпечення швидкого і якісного лісовідтворення вже весною наступного року  спеціалісти ДП «Сокирянське лісове господарство» провели підготовку ґрунту на площі 43 га.

Подбали нині лісівники і про примноження посадкового матеріалу. Заготовлене раніше насіння було висіяне у трьох розсадниках підприємства, найбільше - у Романковецькому лісництві.

За сприятливих погодніх умов навесні  2021 року лісівники краю та активна молодь і всі, хто бажає, братимуть участь у традиційній наймасовішій акції «Посади дерево». То ж до таких відповідальних заходів всі готуються ретельно і заздалегідь.