Осіння лісокультурна кампанія у Сокирянському держлісгоспі успішно завершується. Фахівці висаджують цього року сіянці дуба, горіха чорного, береки лікарської. Продовжуються роботи по ґрунту до весняної посадки лісу 2021 року.

Розпочали посадку лісу  восени – 17 жовтня  під час участі у акції «Мільйон дерев - за 24 години». Тоді з допомогою громадськості, вихованців шкільного лісництва лісівники вчились висаджувати сіянці дуба, звичайного вирощеного із закритою кореневою системою на площі в 1 гектар у Кельменецькому лісництві.

Всього ж впродовж нинішньої  осені підприємство має забезпечити лісовідновлення на площі 20,1  га. Дбайливі руки фахівців лісової галузі району, незважаючи на погодні умови, нині день за днем висаджують нові дерева. Із запланованих  вже створено майже 10 гектарів лісових культур сіянцями дуба звичайного, з них - майже один гектар із введенням горіха чорного.

«Зазвичай ми висаджуємо лісові насадження двічі на рік. Осіння лісокультурна кампанія за своєю масштабністю не така, як весняна, але вона дає змогу виграти трохи цінного часу, необхідного для приживлюваності сіянців на нових місцях. Будемо сподіватись, що погодні умови сприятимуть «освоєнню» на новому місці маленьких деревцят», - зазначив директор ДП «Сокиряське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН.