Днями ДП «Сокирянське лісове господарство» організувало технічне навчання для працівників, відповідальних за приймання, сортування та реалізацію лісоматеріалів та пилопродукції.

13 співробітників лісгоспу, з числа  помічників лісничих, старших майстрів лісу, техкерівників лісопункту поновлювали знання про вимоги державних стандартів. Нагадаємо, що з минулого року  були впроваджені нові національні стандарти якості деревини, які гармонізовані з європейськими. Відтак суттєво змінені підходи до визначення розмірно-якісних характеристик в лісоматеріалах. 

Яка необхідна точність інструменту для вимірювання довжини та діаметру лісоматеріалів,  як і де саме на колодах встановлюються розміри, поділ деревини на групи за принципами теплотворної здатності, визначення класів деревини, об’єму – всі ці та ще багато інших питань розбирали цими днями лісівники Сокирянщини.

Відтак здавали іспити. Середній результат по підприємству – 86% правильних відповідей на екзаменаційні питання. Найкраще на практиці використали отримані знання лісівники Сокирянського та Ломачинецького лісництв.