Ось і настала зима. Мабуть у кожного з нас зима асоціюється з новорічно-різдвяними святами. Як ми знаємо, атрибутом цих свят є ялинка. Саме тому в цей час активізують свою діяльність браконьєри або  ті, хто хоче незаконно підзаробити.

Адже кожна сім’я традиційно прикрашає свою оселю сосною чи ялиною. Проте, ніхто не замислюється над тим, чого вартує нашій планеті зрубування ялин!? Всі вирубують великі і гарні ялини. Але ж за рік гарненька ялиночка не виросте. Цікаво, що за кордоном «штучна» ялинка коштує набагато дорожче, ніж жива. Тому що вони розуміють, що виростити справжню ошатну красуню не так вже й просто.

Звісно, штучна ялина не замінить того аромату, який розповсюджує жива ялина. Тому, якщо ви вирішили придбати ялинку, вам варто звернутися в Іванівецьке лісництво, а саме на лісорозсадник, який знаходиться на території ДП «Сокирянське лісове господарство». Там ви зможете побачити плантації новорічних ялинок, і вибрати ялину потрібного вам розміру і за доступними цінами.

-         До 1м коштує 80,00грн;

-         Від 1,0м до 1,5м коштує 120,00 грн ;

-         Від 1,5м до 2,0м коштує 160,00 грн;

-         Від 2,5м до 3,5м коштує 240,00 грн.

Реалізація ялинок з розсадника здійснюється  не тільки населенню, а й дошкільним та шкільним установам Кельменецького та Сокирянського районів для проведення новорічних ранків.

В Іванівецькому розсаднику можна придбати ялину в горщику, яку ви зможете ростити вдома і таким чином, щороку матимете можливість милуватися красою без шкоди для планети. Звичайно, спочатку вона буде малих розмірів, але з року в рік ставатиме все більша і більша.

Є ще безліч варіантів прикрасити будівлю, не зрубуючи всього дерева. Можна прикрасити будинок оригінальним ялиновим букетом. Новорічні композиції  прекрасно вписуються в сучасний інтер’єр. Варто використати лише свою фантазію.

Робіть правильний вибір – не зрубуйте ялинки самовільно і не купуйте у браконьєрів! Завітайте на Іванівецький розсадник! Веселих Вам свят!!!