Чергове представлення новопризначеного директора лісгоспу відбулось днями на Сокирянщині. У присутності керівництва органів місцевої влади та самоврядування Сокирянського і Кельменецького районів, очільників структурних підрозділів лісового господарства начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь ГОНЧАР зачитав наказ Держлісагентства України, відповідно до якого Олександра ЧЕБАНА призначено на посаду директора державного підприємства «Сокирянське лісове господарство».

Професіоналізм, порядність та чесність – це основні критерії підбору керівників підприємств лісової галузі краю. Олександр ЧЕБАН – один з таких. Я добре з ним знайомий, адже тривалий час ми розвивали Сокирянський лісгосп. Продовжували справу його батька Дмитра Івановича, який першим очолив підприємство у 2008 році. Вірю в цього молодого і здібного керівника», -  зазначив Василь ГОНЧАР.

«Цей тиждень був насичений представленнями директорів лісгоспів Чернівеччини, Сокирянське –  вже п’яте підприємство, яке цього тижня отримало повноцінного керівника. Минув час невизначеності, впевнений,  що завдяки зусиллям нових директорів вдасться подолати труднощі галузі краю»,- додав Василь Борисович.

Олександр ЧЕБАН народився 11 червня 1986 року в с. Іванівці, Кельменецького району. Здобув три вищих освіти: у 2007 та 2008 роках за кваліфікаціями  «Магістр лісового господарства» і «Магістр з адміністративного менеджменту» (Національний аграрний університет);  у  2012  році за спеціальністю «Правознавство» (ПрАТ «Міжрегіональна Академія управління персоналом»).

Розпочав трудову діяльність у 2001 році робітником по догляду за лісовими культурами Хотинського держлісгоспу. З 2012 року - головний лісничий ДП «Сокирянське  лісове господарство».