Достовірне і щире, вагоме і влучне журналістське слово лісівників вперше карбується нині на Чернівеччині. Цікавий, сучасний, яскравий і змістовний новий часопис про одну з ведучих галузей Сокирянщини і Кельменеччини надійшов, як приємний сюрприз, у ці січневі дні в установи, організації та до громадян.

Перше знайомство з новою газетою дійсно захоплює. Журналістика і факти – поняття нероздільні. А лісівники, як ніхто, в такі скрутні часи трудяться ритмічно і ефективно, тобто щодня мають про що розповісти.

Кращі люди краю – теж лісівники. Тож на сторінках «Лісових маршрутів» є розповіді, про те, як керівник лісової галузі області Василь ГОНЧАР відстоює інтереси краян у Чернівецькій обласній раді, голова профкому Сокирянського лісгоспу   Валентин ШТЕФАНКО дбає про дітей працівників підприємства і незахищених верств населення. 

Перший номер часопису  уже довів, що є про кого писати, а щоденна копітка праця лісівників  додає нових тем. «Лісові маршрути», ніби візитівка нашого краю. Їх готові презентувати навчальні заклади, бібліотеки, адже через шкільні лісництва, громадські організації, спільні заходи  вони є дотичними до лісової галузі.

«Такий фактаж, напрацювання колективу лісівників хочеться розповсюджувати, як позитив і розвиток. Інноваційні  започаткування створення інтенсивних лісів, розбудова місць вільного утримання диких тварин, новітні технології лісовідновлення, оновлення техніки і обладнання, - це лише незначна частина доробку фахівців Сокирянського лісгоспу»,   - зауважує, тримаючи в руках перший номер ініційованого ним видання, Олександр ЧЕБАН.

Колективу  ДП «Сокирянське лісове господарство» дуже приємно, що у час, коли багато друкованих періодичних припиняють своє існування, у підприємства  тепер є рідна газета, яка розповідає про трудові будні, успіхи, проблеми працівників.

Часопис «Лісові маршрути» має стартовий тираж – п’ятсот  екземплярів. Газета буде виходити щомісяця та безкоштовно розповсюджуватиметься.