Днями були завершені роботи щодо облаштування нового, масштабного рекреаційного пункту на території Романковецького лісництва. У ньому можуть одночасно відпочивати більше 50 туристів. У лісовому масиві поряд з селом Шишківці лісівники облаштували три столи з лавками та дві альтанки.

Одна з важливих складових роботи лісівників Сокирянщини – організація змістовного дозвілля місцевих мешканців. Силами лісгоспу щорічно ремонтуються, відновлюються вже існуючі та створюються нові зони відпочинку. Навіть у такий скрутний час лісівники знаходять ресурси для розбудови туристичної інфраструктури.

У новому рекреаційному пункті одна з альтанок може вмістити більше двадцяти чоловік. Всі вони мають змогу комфортно розсістись навкруги,  за шестикутним столом. Ще одна альтанка  менша за розмірами – більш затишна. Столи  і лавки під відкритим небом, як зараз модно говорити, антивандальні - зроблені з масивного бруса, або ж половини стовбура.  Є поряд і місце для розведення вогнища і, звичайно ж, бак для сміття. Працювали над цим об’єктом столяри лісгоспу більше двох місяців.

Галявина,  де облаштована відпочинкова зона, простора,  затишна, тож не дивно, що ще до завершення всіх робіт туристи встигли опробувати зроблене лісівниками. У соцмережах ми знайшли фото, зроблені місцевими жителями під час дозвілля. У коментарях  відпочивальники дякували лісівникам за турботу, а одна  маленька користувачка соцмереж навіть написала невеликого віршика.

Пізня осінь стоїть за вікном,

Пропливають на небі хмаринки.

І так хочеться знов  дітворі,

Всім зібратись у лісовій цій хатинці.