За кілька років функціонування пейнтбольного майданчика у Сокирянському лісництві наша команда дарувала «круті» емоції та відчуття активним, бадьорим і веселим людям з Сокирянщини та сусідніх регіонів.

Цікавий різновид спортивного відпочинку стає все більш популярним. У вихідні та будні  на облаштовану для гри лісову галявину приїжджають, як бувалі гравці, так  новобранці. Спробувати сили у  захоплюючій, рухливій і екстремальній грі з імітацією бойових дій та швидкоплинними «вогневими» контактами, виявляють бажання не лише хлопці, а й дівчата. Нерідко беруть в руки маркери з фарбою і люди старшого віку.

Нагадаємо, що пейнтбол – це командна гра з числом гравців в кожній  від 3до 8 осіб, яка ведеться із застосуванням спеціальної пневматичної «зброї» (маркера), що стріляє  кульками, наповненими харчовою фарбою.

Правила пейнтболу досить прості. Насамперед обирається сценарій, який ставить перед командами певне завдання, яким може бути захоплення прапора суперника, порятунок чи взяття заручника, супровід VIP-персони та інше.

Далі кожна з команд починає гру зі своєї бази. Учасник  вважається ураженим, якщо від влучення в нього кульки супротивника або партнерів по команді, на його одязі, що прикриває будь-яку частину тіла, або спорядженні, залишається пляма фарби. Крім того, ураженим вважається гравець, який перетнув межі ігрового майданчика, був видалений з поля суддею за порушення правил, або сам оголосив себе «вбитим». А перемагає команда, котра першою виконає поставлене грою завдання.

Якщо ви бажаєте отримати незабутні враження і цікаво провести час в колі друзів, чи колег по роботі, завітайте в наш спортивно-відпочинковий майданчик у Сокирянському лісництві. У нас створені гарні умови не тільки для гри, але й для  відпочинку!

Замовити гру можна за номером телефону: 097 331 67 57