Весна! Як багато в цьому слові Добра, любові й тепла. Нехай в цей день на початку весни Здійснюються всі мрії! Хай перший пролісок подарує Вам Ніжність! Весняне Сонце подарує Тепло! А Березневий вітер подарує Надію, Щастя, Радість, і тільки Добро!
В цей гарний березневий день колектив державного підприємства "Сокирянське лісове господарство"  хоче привітати всіх з ПЕРШИМ ДНЕМ ВЕСНИ! З настанням цієї ніжної пори року, яка завжди тішить нас першими ніжними квітами, коли навіть дерева ще сплять, вони з’являються з- під снігу на галявинах. Такі тендітні і без захисні і не так багато зусиль потрібно щоб знищити їх: достатньо кілька років підряд масово зривати первоцвіти, що призведе до зниження чисельності їхньої популяції.
Прикро, що останніми роками кількість первоцвітів у світі значно скоротилася. Рослини, які віщують нам прихід весни, за останні десятиліття опинилися під загрозою зникнення. Це відбувається в наслідок  намагання невідомих людей перетворити їх на засіб заробітку. Рослини, які тішать людей свіжістю весняного оновлення, опинилися в тенетах людської жорстокості. І саме з вини таких людей зазнають бездушного винищення.
Браконьєри, які знищують види рослини, які занесенні до Червоної книги України, порушують закон України « Про рослинний світ», «Про Червону Книгу України». Порушення законодавства у сфері охорони, використання  та відтворення рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України тягне за собою адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України.
Збираючи первоцвіти  ми їх знищуємо, а купуючи – допомагаємо нищити. Адже саме масовий збір - одна з найголовніших причин різкого зменшення чисельності раньоквітучих  видів рослин, занесених до Червоної книги України. Набагато приємніше із лісу принести гарний настрій, спогади про тишу та аромат весняного повітря, переповненого ніжними квітами. Не потрібно забувати, що саме лісові та польові квіти найкрасивіші там, де вони виросли.