Вже більше року ДП «Сокирянське лісове господарство» організує якісне дозвілля любителів гри в пейнтбол. Поряд з райцентром, на території Сокирянського лісництва облаштовано майданчик для активного відпочинку, закуплена достатня кількість маркерів та амуніції для гравців.

Відпочинок цікавий, неповторний – тож кількість охочих спробувати свої сили постійно зростає. Причому все більше беруть до рук зброю з фарбою дівчата.

Побувавши на підготовці до гри, або хоч  раз взявши участь у пейнтбольних баталіях,  мимоволі проникаєшся войовничим духом, по-іншому усвідомлюєш свою роль в команді. За словами  любителів цього виду відпочинку, гра в пейнтбол проявляє якості, які неможливо побачити в звичайних умовах, - вона об’єднує, розвиває фізичні та розумові вміння.

Тут все, як у справжньому житті. Обов’язковий інструктаж начальника мисливської дільниці Івана ГРИЩУКА, суворе дотримання правил безпеки, навчання для новачків. А вже потім мисливський горн дає старт фарбополюванню.

«Поряд з основною діяльністю ми намагаємось розвивати і супутні послуги, які також приносять дохід підприємству. Тут у виграші всі -  лісгосп заробляє, а любителі спорту цікаво проводять час. Так лісгосп від організації дозвілля отримав дохід майже 30 тис. грн.», - пояснює директор ДП «Сокирянське лісове господарство Олександр ЧЕБАН.

Вартість одної гри становить 100 грн. у будній день та 150 грн. - у вихідний для одного гравця. Окремо прийдеться заплатити за боєприпаси -кульки з фарбою, по 80 копійок за кожну. Відтак отримує в розпорядження камуфляж, захисну маску, сам маркер з кульками та інструктаж. Поруч з пейнтбольним майданчиком облаштовані альтанки, мангал, де гравці можуть перекусити  та відпочити.

Замовлення гри відбувається заздалегідь телефоном 097 3316757. Можлива організація виїзних ігор.