Постійно вагома допомога фронту, активна участь у всіх регіональних заходах, висока ефективність на кожному робочому місці, постійне зростання виробництва – солідні темпи у всьому забезпечують наші лісоводи. Результати роботи наведемо сьогодні фактами, що реально відображають новаторську роботу у 2022.
За шість місяців року державним підприємством «Сокирянське лісове господарство» було створено 62 гектари лісових культур на землях держлісфонду та доповнення минулорічних насаджень на площі понад 6 гектарів. Витрати на ведення лісового та мисливського господарства в цілому склали 35 млн. грн.
Одне з ключових завдань лісівників у процесі створення нових лісів полягає у якісному догляді за лісовими культурами, що гарантує надалі і високий відсоток приживлюваності рослин, і , власне, продуктивність лісів. За перших шість місяців 2022 року сокирянські лісівники провели ряд заходів догляду за молодими зеленими насадженнями на площі 407 гектарів.
З метою збереження насаджень в належному санітарному стані та недопущення розвитку і розповсюдження шкідників та хвороб лісу з початку року були здійснені рубки формування та оздоровлення лісів на площі понад 664 га.
Підприємство вчасно і в повному обсязі сплачує всі платежі до бюджетів усіх рівнів – лише за перше півріччя нинішнього року за результатами господарської діяльності лісівників до зведеного кошторису надійшло 31 млн. 482 тис. грн., а це на 10 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Відтак до Державного бюджету лісгоспом перераховано 22 млн. 265 тис. грн., в той же час, до місцевих - 9 млн. 217 тис. грн.
За 6 місяців цього неспокійного року Сокирянські лісівники змогли інвестувати у оновлення та переоснащення виробництва 10,5 млн. грн., а середня заробітна плата по підприємству зросла більше, ніж на 5 тис .грн.
Так, станом на перше липня 2022 року середня оплата праці працівників ДП «Сокирянське лісове господарство» досягла 17 тис. 812 грн.
Ритм злагодженої роботи високий, надзвичайна відповідальність за кожне рішення і на всіх ділянках виробництва – такі тенденції забезпечують ці високі показники роботи ДП «Сокирянське лісове господарство».