Сердечно вітаємо Вас з відзначенням Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

         Цей святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

         Висловлюємо безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!

         Дорогі ветерани,  спасибі  за мужній приклад любові до рідної землі, дякуючи Вам, у ці важкі роки кращі сини і дочки України самовіддано захищають честь і добру славу нашої держави. У ці чудові весняні дні  українці знову дають відсіч озброєному агресору – наші воїни відстоюють незалежність та територіальну цілісність країни. Серед героїв, хто віддав життя за мирне небо й  наш спокій і житель Сокирянського району Степан Загребельний.

          Хай мир і згода панують на нашій землі!

Низький уклін, вічна пам’ять і слава воїнам, котрі зі зброєю в руках захистили і нині продовжують захищати свободу і незалежність нашої країни.

   Чернівеччина завжди була землею героїв, їж доблесті і невмирущої слави, нащадки таких героїв свято бережуть подвиги батьків і дідів. Традиції поколінь – у священній памяті, що є незгасною та вічно живою.

Начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства      Василь Гончар

Головний лісничий ДП «Сокирянське лісове господарство»      Олександр Чебан