Впродовж двох днів на території ДП «Сокирянське лісове господарство» працювали міжнародні аудитори з метою перевірки дотримання вимог міжнародного стандарту відповідності ведення лісового господарства FSC (Forest Stewardship Council).

Наявність даного документу засвідчує, що лісова продукція надходить з лісів, ведення господарства в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного і неперервного лісокористування, з врахуванням питань охорони довкілля, збереження біорізноманіття, інтересів працівників лісу та місцевого населення.

Сертифікат FSC виданий терміном на п’ять років. Сокирянський лісгосп зобов’язаний підтверджувати  його щороку.

Відтак аудитори проводили ревізію діяльності підприємства за трьома напрямами: технічним, природоохоронним та соціально-економічним. Спеціалісти оцінювали  повний комплекс лісогосподарських робіт, планування заходів і управлінських рішень від посадки лісу і до заготівлі, реалізації та транспортування деревини. 

Модернізація виробничого процесу, підвищення ефективності системи охорони праці та техніки безпеки, забезпечення сталості користування лісовими ресурсами – були чи не найголовнішими критеріями оцінювання аудиторів.

Узагальнюючи результати аудиту ДП «Сокирянське лісове господарство»,  експерти підтвердили відповідність ведення всієї діяльності  підприємством лісового господарства за встановленими  стандартами і нормами.