Лісове господарство – один із найнебезпечніших напрямків в агропромисловому комплексі.  Лісосічні роботи, трелювання, транспортування лісу, праця на вантажопідйомних кранах і машинах, підйомниках, в механічних цехах по переробці деревини – потребує особливої уваги і вжиття всіх заходів для  недопущення випадків травмування.

Відтак збереженню здоров’я та життя працюючих, створенню безпечних та максимально комфортних умов праці в ДП «Сокирянське лісове господарство» приділяють особливу увагу. Щорічно напередодні Всесвітнього Дня охорони праці на підприємстві поряд з іншими запланованими заходами проводиться комплексне обстеження стану дотримання безпечних умов, перевірка наявності та використання засобів індивідуального захисту, стимулює найкращих працівників та їх підрозділи.

  Нинішнього року оргкомітет визначив найбезпечнішим підрозділом у Сокирянському держлісгоспі - Кельменецьке  лісництво, відтак його керівника Валентина Штефанка  адміністрація нагородила грамотою та грошовою премією в розмірі 1000 грн.. Відповідно премійовано лісничих Сокирянського лісництва Тараса Кашпора та Ломачинецького -  Андрія  Маковійчука в розмірі 800 грн.. та 500 грн. за друге і третє місця.

  У номінації «Кращий працівник» визнано тракториста Вашківецького лісництва Михайла Ліськовського та вальника лісу Сокирянського лісництва Анатолія Олійника. А у номінації «Кращий за професією» переможцями стали електрозварювальник Вашківецького лісництва Іван  Тимко  та лісоруб 6 розряду Кельменецького лісництва Віктор Бендра. Всі переможці додатково до заробітної плати отримали доплату 500 грн.

Крім того за організацію проведення  протиепідемічних заходів   оголошено подяку та нагороджено премією в розмірі  500 грн. Боднарчука Леоніда  – начальника Вашківецького лісопункта.