Днями чисельний десант інспекторського складу Сокирянського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області розпочав роботу у ДП «Сокирянське лісове господарство». Рятівники спільно з працівниками державної лісової охорони лісгоспу нині проводять обстеження готовності всіх структурних підрозділів підприємства до викликів техногенного та пожежного характеру.

Впродовж перших днів рятувальники та лісівники перевірили ступінь кваліфікованості пожежної команди лісгоспу, її забезпечення, справність техніки.

Дотримання пожежних норм та правил безпеки при організації виробничого процесу вже перевірено у Вашковецькому лісопункті, Сокирянському та Романковецькому лісництвах. Також інспектувались лісові угіддя даних підрозділів лісгоспу - наявність попереджувальних аншлагів,  стан пожежних водоймищ, поновлення мінералізованих протипожежних смуг.

Як повідомив начальник Сокирянського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області, підполковник служби цивільного захисту Сергій Сєлєзньов,  адміністрацією   Сокирянского держлісгоспу вживаються всі необхідні  заходи для профілактики та недопущення загорань на території підприємства і в лісових масивах. Пожежна команда лісгоспу укомплектована двома пожежними автомобілями, один з яких навіть з піноутворювачем. І завжди готова вступити в бій зі стихією.