Напередодні нової Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом!» 5 березня цього року у державному підприємстві «Сокирянське лісове господарство» розпочато кампанію з масової посадки лісових культур для закладки майбутнього лісу. На відкриття даного заходу були запрошені учні шкільного лісництваРоманківецької гімназії ім. К. Ф. Поповича, керівники крайової влади та області.

Безпосередню участь у висадці брали начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства ВасильГончар, начальник обласного управління екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА Микола Білоконь, заступник голови Чернівецької ОДА Олексій Бойко, голова Сокирянської РДА Ірина Антонюк,голова Сокирянської районної радиВасиль Козак, військовий комісар Сокирянського РВК Олександр Гладкий та інші громадяни не байдужі до майбутнього лісу.

До початку акції всі учасники завітали до Романківецького лісництва де мали змогу ознайомитися із технологією вирощування сіянців дуба звичайного, що використовуються для створення та відновлення лісів на лісовому розсаднику цього лісництва. Також усі присутні мали змогу ознайомитися та відвідати новостворений фазанарій, який працює на території Романківецького лісництва з 2019 року та призначений для збільшення поголів’я цього виду птиці у нашому регіоні .

Маршрут продовжився до лісового масиву у квартал 47 виділ 7/3 Романківецького лісництва,  зруб 2020 року площею 1,3 га. Головний лісничий лісгоспу ОлександрЧебан ознайомив присутніх із характеристикою ділянки та технологією створення лісових культур дуба звичайного, після чого всі присутні приступили до посадки лісу.

Учасниками акції було посаджено лісу на площі 1,3 га у кількості 4642 саджанців дуба звичайного, який через декілька років стане міцним і виросте на благо нашим дітям та онукам.

Після завершення створення лісових культур за чашкою гарячого чаю були підбиті підсумки заходу, висловлено думки про майбутнє нашої зеленої планети - ліс.